Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Kolorowe serce
  2021.04.01

  Świąteczny sukces KGW Opatowice

  Koło Gospodyń Wiejskich Opatowice zdobyło I miejsce w konkursie wielkanocnym pn. "Krzepka babka" w kategorii na najbardziej pomysłową prezentację wideo. Konkurs zorganizowany był dla KGW z województwa kujawsko-pomorskiego przez Fundację "Pomaganie krzepi". Jego celem było kultywowanie polskiego dziedzictwa kulturowego, związanego z wypiekaniem babek wielkanocnych.

 • Wyniki konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w 2021 roku
  2021.04.01

  Wyniki konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych w 2021 roku

  Zarząd Powiatu w Radziejowie ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Powiatu Radziejowskiego w 2021 roku przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty, prowadzące działalność pożytku publicznego.

 • Logo KPODR
  2021.04.01

  Szkolenie o gospodarowaniu odpadami w rolnictwie

  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu zapraszają na szkolenie online pn. "Baza danych o produktach i opakowaniach oraz gospodarce odpadami (BDO) w produkcji rolniczej", które odbędzie się na platformie edukacyjnej ClickMeeting 22 kwietnia 2021 r. godz. 10:00.
   

 • Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!
  2021.04.01

  Wysłuchania publiczne w sprawie koncepcji nowego budżetu UE w Polsce! Daj się wysłuchać!

  Ruszyły zapisy na serię wysłuchań publicznych dot. projektu Umowy Partnerstwa i poszczególnych programów krajowych przewidzianych w ramach nowego budżetu UE na lata 2021-2027. Pierwsze takie wysłuchanie odbędzie się już w środę 7 kwietnia br. 

 • Dziewczynka z kokardkami na głowie
  2021.03.30

  Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużony do 11 kwietnia

  Rodzice mogą korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego do 11 kwietnia. Tak jak w poprzednich tygodniach i miesiącach zasiłek przysługuje, gdy placówka oświatowa dziecka lub dorosłej osoby niepełnosprawnej jest zamknięta lub działa w ograniczonym zakresie z powodu koronawirusa. 

 • Kalkulator na wydruku wniosku
  2021.03.30

  Otrzymałeś z ZUS PIT 11A lub PIT 11? Rozlicz się z Urzędem Skarbowym

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych pod koniec lutego zakończył wysyłkę deklaracji podatkowych PIT. PIT-y trafiły do wszystkich osób, które w ubiegłym roku, chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS, np. emeryturę, rentę lub zasiłek. W tym roku ZUS nie rozlicza, tak jak było do tej pory nadpłat podatku.

 • Informacja - czynne apteki w ościennych powiatach w dniu 31.03.2021 r.
  2021.03.30

  Informacja - czynne apteki w ościennych powiatach w dniu 31 III 2021 r.

  Starostwo Powiatowe w Radziejowie informuje, że w dniu 31.03.2021 r. (środa) w powiecie radziejowskim nie będzie pełniony dyżur w porze nocnej (tj. od godz. 17:00 do godz. 7:30 dnia następnego) przez aptekę "Nowa" w Piotrkowie Kuj., ul. 1-go Maja 18 (w/w apteka zawiesiła działalność od 5 marca do 5 września 2021). Kliknij "Czytaj więcej", by dowiedzieć się, gdzie apteki będą czynne.

 • Logo konkursu Polska od kuchni
  2021.03.30

  Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów.

 • Informacja o utworzeniu baz danych GESUT i BDOT w powiecie radziejowskim
  2021.03.26

  Utworzenie baz danych GESUT i BDOT

  Starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak informuje, że w powiecie radziejowskim utworzone zostały powiatowe bazy danych: geodezyjnej ewidencji sieci uzbrojenia terenu (GESUT) oraz obiektów topograficznych (BDOT) dla obszaru jednostek ewidencyjnych, wymienionych w artykule.

 • maseczka, szczepionka i tabletki
  2021.03.26

  Marszałek prosi medyków o wsparcie oddziałów covidowych

  W sytuacji obecnego przyspieszenia epidemii lada chwila może zabraknąć personelu przy łóżkach chorych. Marszałek Piotr Całbecki wystosował do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych apel o zgłaszanie się do pracy na oddziałach covidowych. Pierwsze efekt już są - dzięki mobilizacji kadry medycznej udało się aż do 160 zwiększyć liczbę łóżek covidowych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Toruniu.

Stronicowanie