Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Logo ZUSu
  2021.04.14

  Możesz złożyć wniosek o odroczenie płatności

  Przedsiębiorcy, którzy czekają na rozszerzenie Tarczy Antykryzysowej i zwolnienie ze składek na kolejne miesiące, już teraz mogą złożyć wniosek do ZUS o odroczenie terminu płatności. Mogą również zdecydować się na opłacenie składki za marzec w terminie, a później wystąpić z wnioskiem o zwolnienie z opłacania składek za ten miesiąc.

 • Logo ZUSu
  2021.04.14

  Wciąż można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego

  Nadal można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Został wydłużony do 25 kwietnia. Można się o niego starać, m.in., gdy placówka oświatowa dziecka lub dorosłej osoby niepełnosprawnej jest zamknięta lub działa w ograniczonym zakresie. Z zasiłku można skorzystać  także, gdy z powodu pandemii dzieckiem nie może zająć się niania lub opiekun dzienny.

 • Krajowe Dni Pola Minikowo 2021
  2021.04.13

  Krajowe Dni Pola Minikowo 2021

  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza na Krajowe Dni Pola Minikowo 2021, które odbędą się w dniach 19-20 czerwca br. Organizatorami wydarzenia są KPODR i Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Chrząstowie oraz Polska Izba Nasienna.

   

 • Biały napis Katyń 1940 na czerwonym tle
  2021.04.13

  Zbrodnia katyńska – pamiętamy!

  78 lat temu Niemcy poprzez Radio Berlin poinformowali o odkryciu masowych mogił polskich oficerów na terenie sowieckiej Rosji. 13 kwietnia obchodzone jest polskie święto państwowe, jakim jest Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Tego dnia oddajemy hołd wszystkim wymordowanym przez NKWD na mocy decyzji naczelnych władz Związku Sowieckiego z 5 marca 1940 roku.

 • Konferencja "j@ online"
  2021.04.12

  Konferencja "j@ online"

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował nową kampanię edukacyjno-informacyjną "j@ online", która jest odpowiedzią na stale rosnącą skalę zagrożeń, jaką są ataki phishingowe. Narażeni są wszyscy konsumenci, którzy często korzystają z sieci, ale zapominają o podstawowych zasadach cyberbezpieczeństwa.

 • Kolejne szkolenie KPODR
  2021.04.08

  Kolejne szkolenie KPODR

  Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza  na szkolenie online pn. "Magiczno-praktyczne właściwości ziół". Wydarzenie odbędzie sie 14 kwietnia 2021 r. o godz. 15.00 na platformie ClickMeeting. Kliknij, by się zarejestrować. 

 • Logo geoportalu na niebieskim tle
  2021.04.07

  Powiatowy geoportal z nowymi funkcjami

  7 kwietnia br. zostały uruchomione nowe funkcjonalności w powiatowym geoportalu. Udostępniono bazę BDOT500 i bazę GESUT,  oraz uruchomiono pełną funkcjonalność internetowej obsługi narad koordynacyjnych, z możliwością wizualizacji projektowanej sieci uzbrojenia. W ramach geoportalu utworzono również sklep internetowy.

 • Stetoskop z czerwonym sercem na niebieskim tle
  2021.04.07

  Święto Zdrowia

  Dziś Światowy Dzień Zdrowia, w Polsce obchodzony razem z Dniem Pracownika Służby Zdrowia. Władze powiatu radziejowskiego ze starostą Jarosławem Kołtuniakiem na czele składają lekarzom i pielęgniarkom oraz wszystkim, którzy swoją zawodową drogę związali z placówkami i instytucjami medycznymi, najserdeczniejsze życzenia i podziękowania.

 • Trzy krzyże na tle zachodu słońca
  2021.04.02

  Życzenia z okazji Wielkiej Nocy

  Wielkanoc to najstarsza i najważniejsza uroczystość chrześcijańska. Upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Pamiętajmy, że jest to święto miłości, radości i nadziei. Starosta radziejowski wraz z pracownikami oraz przewodnicząca Rady Powiatu w Radziejowie razem z radnymi, pragną przekazać Państwu najserdeczniejsze życzenia na nadchodzące Święta Wielkanocne.

 • Pędzel z niebieską farbą
  2021.04.02

  "Nie zarażę cię autyzmem, ale mogę optymizmem"

  Co roku, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Okoliczność ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat tego zaburzenia. Jest to doskonała okazja, by pochylić się na problemami osób, zmagających się z tym i zrozumieć ich, dzięki pogłębieniu swojej wiedzy. 

Stronicowanie