Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Wciąż można wnioskować o zwolnienie ze składek i postojowe
  2021.03.25

  Wciąż można wnioskować o zwolnienie ze składek i postojowe

  Tylko do końca kwietnia przedsiębiorcy z określonych branż mogą wnioskować o zwolnienie z opłacania składek za grudzień 2020 r., styczeń i luty. Wniosek RDZ-B7 można złożyć tylko elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. 

 • Uwaga! Upływa termin na złożenie dokumentu ZUS ZSWA
  2021.03.25

  Upływa termin na złożenie dokumentu ZUS ZSWA

  Do końca marca płatnicy, którzy w ubiegłym roku zatrudniali pracowników wykonujących pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze zobowiązani są do złożenia dokumentu ZUS ZSWA za 2020 r. 

 • Już jest nowy numer „Powiatowego ABC”!
  2021.03.25

  Już jest nowy numer „Powiatowego ABC”!

  Właśnie ukazał się marcowy numer Gazety Powiatu Radziejowskiego „Powiatowe ABC”. W numerze znajdą Państwo m.in. prezentacje organizacji pozarządowych z naszego powiatu, działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz tekst, dotyczący Dnia Kolorowej Skarpetki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

 • Flaga powiatu radziejowskiego
  2021.03.24

  XX Sesja Rady Powiatu w Radziejowie

  Dnia 31 marca 2021 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie odbędzie się XX Sesja Rady Powiatu w Radziejowie VI kadencji. Przedstawiamy porządek środowych obrad.

 • Dwie dłonie, trzymające gwiazdę Dawida
  2021.03.24

  "Ratowali swoich żydowskich bliźnich..."

  Dziś obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką. Święto zostało ustanowione w 2017 r., w rocznicę śmierci rodziny Ulmów z Markowej. 24 marca 1944 r. w wyniku donosu niemieccy żandarmi rozstrzelali ciężarną Wiktorię, jej męża Józefa oraz ich 6 dzieci. Wraz z nimi zginęło 8 ukrywanych przez nich wówczas Żydów.

 • Mobilny punkt poboru krwi - marzec
  2021.03.23

  Mobilny punkt poboru krwi - marzec

  22 marca, po raz kolejny w tym roku, mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy czekał na krwiodawców na parkingu przed starostwem. Akcja powtarzana jest w każdy czwarty poniedziałek miesiąca.

 • Rowerowa wiosna z Łokietkiem
  2021.03.22

  Rowerowa wiosna z Łokietkiem

  Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Łokietka w Radziejowie po raz czwarty organizuje akcję pn. „Rowerowa wiosna z Łokietkiem”. Jest ona adresowana do szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu radziejowskiego. Patronat nad akcją objął starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak. 

 • Światowy Dzień Zespołu Downa
  2021.03.19

  Światowy Dzień Zespołu Downa

  21 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Zespołu Downa. Data obchodów nie jest przypadkowa – dzień ten patronuje rozpoczynającej się wiośnie i narodzinom ludzi niezwykłych. Z tej okazji Specjalny Ośrodek Szkolono-Wychowawczy zorganizował Dzień Kolorowej Skarpetki, w którym uczestniczył starosta Jarosław Kołtuniak.

 • Wspólny dyżur telefoniczny ZUS i KAS w sprawie PIT-ów emerytów i rencistów
  2021.03.18

  Wspólny dyżur telefoniczny ZUS i KAS w sprawie PIT-ów emerytów i rencistów

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Bydgoszczy i Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy zapraszają na dyżur telefoniczny w sprawie PIT-ów emerytów i rencistów.

 • Spotkanie pań z Kół Gospodyń Wiejskich
  2021.03.16

  Spotkanie pań z Kół Gospodyń Wiejskich

  16 marca w świetlicy GOK-B w Skibinie odbyło się spotkanie Powiatowej Rady Kół Gospodyń Wiejskich. Oprócz pań, reprezentujących różne koła z naszego powiatu, w spotkaniu brali udział przedstawiciele starostwa. Spotkanie prowadziła Urszula Rosół – przewodnicząca rady.

Stronicowanie