Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Zwycięskie prace w konkursie fotograficznym
  2021.01.20

  Zwycięskie prace w konkursie fotograficznym

  Konkurs fotograficzny "Cztery pory roku w powiecie radziejowskim" miał na celu m.in. zwrócenie uwagi na urok terenów powiatu podczas różnych sezonów, rozwijanie wrażliwości artystycznej, a także prezentację twórczości mieszkańców w dziedzinie fotografii

 • Tabliczka Zabytek Chroniony Prawem
  2021.01.20

  Zabytek Zadbany 2021

  Informujemy, że ruszyła nowa edycja konkursu „Zabytek zadbany”. Ma on na celu promocję właściwej opieki nad zabytkami. Nadzór nad konkursem w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego sprawuje Generalny Konserwator Zabytków. Termin składania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2021 roku.

 • Herb Powiatu Radziejowskiego
  2021.01.20

  XIX Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego

  Dnia 27 stycznia 2021 r. o godzinie 10:00 odbędzie się XIX Sesja Rady Powiatu w Radziejowie VI kadencji w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie.

 • Plakat konkursu fotograficznego
  2021.01.18

  Nagrody rozdane!

  Laureaci, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Radziejowie, konkursu fotograficznego pn. „Cztery pory roku w powiecie radziejowskim” z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w poniedziałek – 18 stycznia odebrali nagrody z rąk starosty radziejowskiego Jarosława Kołtuniaka.

 • Aktualności ZUS - Prawie 50 mln zł wsparcia z Tarczy 6.0. już na kontach przedsiębiorców
  2021.01.13

  Aktualności ZUS - Prawie 50 mln zł wsparcia z Tarczy 6.0. już na kontach przedsiębiorców

  Niemal 50 mln zł postojowego z Tarczy 6.0 trafiło już na konta przedsiębiorców. A za kilka dni pierwsi przedsiębiorcy będą mogli zobaczyć efekt zwolnienia z opłacania składek za listopad 2020 r. na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

 • Aktualności ZUS - 15 stycznia upływa ważny termin ws. zwolnienia ze składek
  2021.01.13

  Aktualności ZUS - 15 stycznia upływa ważny termin ws. zwolnienia ze składek

  15 stycznia upływa termin składania wniosków o zwolnienie z obowiązku opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 roku. Wnioski w tej sprawie mogą złożyć właściciele hoteli i podobnych obiektów zakwaterowania, a także organizatorzy turystyki.

 • Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!
  2021.01.08

  Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

  Organizowany przez Starostwo Powiatowe konkurs fotograficzny "Cztery pory roku w powiecie radziejowskim" został rozstrzygnięty 8 stycznia 2021 roku. Wyłonienie zwycięzcy nie było łatwym zadaniem. W każdej zgłoszonej pracy były fotografie, które przykuły uwagę jury. Wybrano jednak te, których całokształt najbardziej spełniał założenia konkursu.

 • Aktualności ZUS - Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużony do 17 stycznia
  2021.01.04

  Aktualności ZUS - Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużony do 17 stycznia

  Od 28 grudnia ponownie przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Można z niego skorzystać do 17 stycznia. Przysługuje on m.in. w razie zamknięcia lub ograniczonego funkcjonowania z powodu COVID-19 żłobka, przedszkola, szkoły, klubu dziecięcego lub innej placówki oświatowej, do której uczęszcza dziecko lub dorosła osoba niepełnosprawna.

 • Aktualności ZUS
  2021.01.04

  Aktualności ZUS - Ostatni dzwonek na złożenie dokumentów rozliczeniowych

  Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać ze zwolnienia z opłacania składek za listopad, powinni pamiętać, aby przekazać do ZUS dokumenty rozliczeniowe najpóźniej do 31 grudnia. Spóźnienie w tym przypadku uniemożliwi skorzystanie ze zwolnienia.

 • Tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny
  2020.11.05

  Zmiany w obsłudze interesantów komunikacji od 6 XI 2020 roku

  6 listopada 2020 r. w Wydziale Komunikacji w Radziejowie został uruchomiony nowy system kolejkowy. By zostać obsłużonym, należy się elektronicznie zarejestrować do kolejki. Wizyty umawiane są z dwudniowym wyprzedzeniem, a rezerwacje internetowe uruchamiają się codziennie od soboty do środy o godzinie 7:00.

Stronicowanie