Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Banknoty dwustuzłotowe
  2021.02.26

  Miliardy wsparcia z ZUS

  Prawie 14 mld zł – to kwota składek, którą Zakład Ubezpieczeń Społecznych umorzył przedsiębiorcom. Największą pomoc otrzymały firmy z województwa mazowieckiego, śląskiego oraz wielkopolskiego. W województwie kujawsko-pomorskim dotychczasowa kwota umorzonych składek wyniosła niemal 657 mln zł.

 • Zmiana kierownictwa w radziejowskiej Policji
  2021.02.25

  Pożegnanie dotychczasowego Komendanta KPP w Radziejowie

  Dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie pożegnano dotychczasowego komendanta radziejowskiej policji - podinsp. Karola Konopackiego. Będzie on teraz szefował jednostce w Inowrocławiu. Nowym Komendantem Powiatowej Policji w Radziejowie został mł. insp. Tomasz Pacholski.

 • Seniorze nie daj się oszukać! Kolejne oszustwa "na pracownika ZUS"
  2021.02.25

  Seniorze nie daj się oszukać! Kolejne oszustwa "na pracownika ZUS"

  Do bydgoskiego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotarły niepokojące sygnały o kolejnych próbach oszustwa "na pracownika ZUS". Oszuści oferują pomoc w uzyskaniu unijnego świadczenia 500 plus.

 • Wnioski PIT
  2021.02.25

  ZUS przed terminem zakończył wysyłkę PIT-ów 

  Na przełomie stycznia i lutego ZUS rozpoczął wysyłkę deklaracji podatkowych PIT. Tak jak i w zeszłym roku ZUS zakończył ją przed terminem. Około 10 mln rozesłanych deklaracji trafi do wszystkich osób, które w ubiegłym roku, chociaż raz pobrały świadczenie z ZUS, np. emeryturę, rentę lub zasiłek. 

 • Klawiatura i znak @
  2021.02.25

  ZUS ostrzega przed fałszywymi e-mailami

  Oszuści, podszywający się pod Zakład Ubezpieczeń Społecznych ponownie podjęli aktywność w internecie. Tym razem wysyłają maile m.in. z informacją o niedopłacie składek i konieczności ich uregulowania w ciągu 24 godzin. Fałszywa korespondencja jest wysyłana z adresu: alert@zus.pl.

 • Monety i banknoty
  2021.02.25

  Emerycie i rencisto! Czas na coroczne rozliczenia z ZUS

  Do końca lutego wcześniejsi emeryci i renciści, którzy w ubiegłym roku dorabiali do swoich świadczeń, mają czas by poinformować ZUS o dodatkowych przychodach. Chodzi między innymi o ubiegłoroczne wynagrodzenia z umowy o pracę, umowy-zlecenia czy też przychody z prowadzenia działalności gospodarczej. W tym roku obowiązek ten należy wypełnić do 1 marca.

 • Dyżur telefoniczny - Waloryzacja emerytur i rent
  2021.02.25

  Dyżur telefoniczny - Waloryzacja emerytur i rent

  Marzec jest miesiącem waloryzacji świadczeń, dlatego bydgoski i toruński oddział ZUS organizują dyżur telefoniczny poświęcony tej tematyce. Jeśli interesuje cię, w jaki sposób zostanie podwyższona twoja emerytura czy renta i jakie są korzyści z przekazywania świadczeń na rachunek bankowy – to dyżur dla ciebie. Eksperci na pytania odpowiadać będą 2 i 4 marca.

 • Realizacja zadań publicznych
  2021.02.25

  Realizacja zadań publicznych

  Zarząd Powiatu Radziejowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Powiatu Radziejowskiego w 2021 r. przez organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego. Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 19 marca 2021 r.  

 • Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej w Radziejowie
  2021.02.23

  Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej

  Informujemy, że w Radziejowie przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, ul. Szpitalna 3, powstało nowe Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej BIOTECMED, wpisane na listę Laboratoriów COVID, prowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia. 

 • Życiodajny dar
  2021.02.23

  Mobilny punkt poboru krwi

  Specjalistyczny ambulans włocławskiego Oddziału Terenowego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa gościł w Radziejowie w poniedziałek, 22 lutego. Tradycyjnie, „krwiobus” zaparkowany był przed siedzibą starostwa powiatowego przy ul. Kościuszki 17.

Stronicowanie