Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
  2021.05.04

  Punkt Szczepień Powszechnych otwarty

  Dzisiaj – 4 maja 2021 roku – o 13:00 rozpoczął swoją działalność Punkt Szczepień Powszechnych w powiecie radziejowskim. Znajduje się on w hali Miejskiego Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej 28 w Radziejowie. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00.

 • Dzień Strażaka
  2021.05.04

  Bogu na chwałę, ludziom na ratunek

  Dziś dzień wspomnienia świętego Floriana i jednocześnie Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim, pełniącym tę służbę, dziękując im za wysiłek włożony w służbę Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

 • Witaj Maj, Trzeci Maj!
  2021.05.03

  Witaj Maj, Trzeci Maj!

  Święto Narodowe Trzeciego Maja należy do uroczyście obchodzonych polskich świąt. W tym roku, ze względu na panującą obecnie w kraju sytuację pandemiczną, po raz kolejny nie udało się zorganizować także szczególnie podniosłych radziejowskich obchodów 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

 • Po majówce można składać wnioski o wsparcie z Tarczy 9.0 
  2021.04.30

  Po majówce można składać wnioski o wsparcie z Tarczy 9.0 

  Zwolnienie z opłacania składek za marzec i kwiecień 2021 roku oraz możliwość nawet pięciokrotnego otrzymania świadczenia postojowego - zakłada najnowsza odsłona Tarczy antykryzysowej. Wnioski będzie można składać od 4 maja przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS.

 • Szczepienie w Radziejowie - najważniejsze informacje
  2021.04.29

  Szczepienie w Radziejowie - najważniejsze informacje

  Zaszczep się przeciw COVID-19 w powiatowym punkcie szczepień. Szczepienia wykonywane będą przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00 w Hali Sportowej MZS w Radziejowie (ul. Szkolna 28). Dla ułatwienia przygotowano też specjalne oznakowanie. Jak się zapisać? Jak dojechać? Zobacz mapkę.

 • Nadal można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego
  2021.04.29

  Nadal można korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego

  Do 9 maja rodzice mogą korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego, gdy placówka oświatowa dziecka lub dorosłej osoby niepełnosprawnej jest zamknięta, lub działa w ograniczonym zakresie w związku z Covid-19. Z zasiłku można skorzystać także, gdy z powodu pandemii dzieckiem nie może zająć się niania.

 • Lekarz, szczepiący pacjenta
  2021.04.28

  Nasz Punkt Szczepień Powszechnych czeka na pierwszych pacjentów

  4 maja rozpocznie swoje działanie Punkt Szczepień Powszechnych w naszym powiecie. Powstanie on w hali Miejskiego Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej 28 w Radziejowie. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00. Już teraz można się umawiać na szczepienie w tym miejscu.

 • Logo ZUS-u i gotówka
  2021.04.28

  Wszystkie trzynastki trafią na konta przed majówką

  Ponad 448,5 tys. świadczeniobiorców w województwie kujawsko-pomorskim otrzyma w tym roku tzw. trzynastą emeryturę na łączną kwotę ponad 557 mln zł. Jeszcze przed majówką ZUS wypłaci ostatnią transzę trzynastek osobom, które pobierają świadczenie lub zasiłek przedemerytalny. 

 • Mobilny punkt poboru krwi - kwiecień
  2021.04.27

  Mobilny punkt poboru krwi - kwiecień

  Wczoraj, 26 kwietnia, mobilny punkt poboru krwi Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy po raz kolejny czekał na krwiodawców na parkingu przed starostwem. Akcja powtarzana jest w każdy czwarty poniedziałek miesiąca.

 • Nowe boisko przy „Łokietku”
  2021.04.26

  Nowe boisko przy „Łokietku”

  W piątek, 23 kwietnia 2021 roku nastąpił odbiór techniczny wielofunkcyjnego boiska przy Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka w Radziejowie. W wydarzeniu uczestniczył starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak.

Stronicowanie