Wrzesień 2023

Kujawsko- pomorska gęsina na św. Marcina. Wygraj gęsią tuszkę!

6lEeOzs00B7h7MyT5VfGmc0nFuL3MwHnIORQ41nmDcC9A4PyFyNanBs03GsXdDFBCighvMSYSAikUCKmL4i4gUs8ti0niE47UdcjiO5B4pkAhB0pmAi4IvlpuFx8scjK4lJgWJ5Chk4mbOJ+thJOlIgUkKJBohpCSPjniMgfgLB8uD4lfSOcTXgGw8RgqshgLimoL8Egb6dajLHGw1LxnvGSmwVgqMAFsrxcb710SB72GORKsHWiyeAAAAAElFTkSuQmCC

 

Dzień Św. Marcina już 11 listopada,

z tej okazji Starosta Radziejowski Jarosław Kołtuniak wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego przygotowali dla mieszkańców powiatu konkurs.

Do wygrania 10 gęsich tuszek.

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie o tematyce „Znane i nieznane miejsca pamięci narodowej w Powiecie Radziejowskim” z krótkim opisem i wysłać je na podany adres e-mailowy: abcradziejow@wp.pl. Doceniamy inwencję twórczą i nowe pomysły :)

Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy najciekawsze, które nagrodzimy jedną tuszką. Zgłoszenia należy wysyłać do dn. 25.09.2023r.

Wiadomość powinna zawierać:

- Tytuł: " Znane i nieznane miejsca pamięci narodowej w Powiecie Radziejowskim ".
- Imię i nazwisko osoby, która bierze udział w konkursie,
- Nr telefonu oraz adres zamieszkania do wysyłki voucherów,
- Zdjęcie konkursowe z krótkim opisem.

Fundatorem gęsich tuszek jest marszałek województwa Piotr Całbecki.

Vouchery na odbiór gęsi Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego wyśle pocztą na adresy domowe (wysyłka zaplanowana od 1 do 10 października).

Świeże gęsie tuszki będą do odbioru w sobotę 28 października w Radziejowie.

Dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego będą przetwarzane przez redakcję portalu w celu realizacji konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w konkursie i odbioru nagrody.

  • autor: Starostwo Powiatowe w Radziejowie

wstecz