Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Waga i młotek sędziowski
  2022.12.13

  Nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie

  Informujemy, że dziś nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie będzie udzielana telefonicznie w godzinach 16:00-20:00. Prosimy o kontakt pod numerm: 609 288 751.

 • Przedszkolaki ze starostą Kołtuniakiem przy choince
  2022.12.13

  Przedszkolaki z wizytą u starosty radziejowskiego

  Dziś w urzędzie starostwa gościliśmy przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Heleny Karpińskiej w Radziejowie. Milusińscy przyszli na świąteczne spotkanie do starosty radziejowskiego. Były piosenki przy choince, upominki i słodki poczęstunek. 

 • 41. rocznica wybuchu stanu wojennego w Polsce (zdjęcie czołgu)
  2022.12.13

  Rocznica wybuchu stanu wojennego

  Obchodzimy dzisiaj 41. rocznicę wprowadzenia w Polsce stanu wojennego. W niedzielę, 13 grudnia 1981 r. o 6 rano, Polskie Radio nadało wystąpienie gen. Jaruzelskiego, w którym poinformował Polaków o ukonstytuowaniu się Wojskowej Rady Ocalenia Narodowego i wprowadzeniu s.w. na terenie całego kraju.

 • Wspólne zdjęcie uczestników spotkania
  2022.12.08

  Podziękowanie dla starosty

  Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie odbyło się spotkanie, podczas którego starosta Jarosław Kołtuniak oraz skarbnik powiatu Urszula Miętkiewicz otrzymali podziękowania za działania wspierające rozwój i unowocześnienie radziejowskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej.

 • Napis ŚDS Radziejów i dwie kolorowe dłonie (logo)
  2022.12.08

  Jasełka w radziejowskim ŚDS

  We wtorek, 6 grudnia 2022 r., starosta Jarosław Kołtuniak uczestniczył w świątecznym spotkaniu w Środowiskowym Domu Samopomocy w Radziejowie. Podczas wydarzenia podopieczni domu zaprezentowali występ jasełkowy.

 • Zielony napis ZUS na białym tle
  2022.12.08

  ZUS ostrzega przed oszustami

  Do ZUS-u dotarły niepokojące sygnały o kolejnych próbach oszustwa „na pracownika ZUS”. Tym razem naciągacze dzwonią i proszą o podanie danych potrzebnych do wypłaty środków z subkonta. W ten sposób chcą wyłudzić informacje, które mogą posłużyć im np. do kradzieży lub zaciągnięcia kredytu.

 • Ubrana choinka
  2022.12.06

  Choinko, piękna jak las!

  Okres przedświąteczny to bardzo szczególny czas związany z wieloma pięknymi zwyczajami. Mikołajki to dzień, w którym do dzieci przychodzi Święty Mikołaj. W tradycję naszego urzędu jednak wpisała się wizyta dzieci z SOSW w Radziejowie. Co roku odwiedzają one starostwo, by wspólnie ze starostą ubrać choinkę.

 • Napis: Uwaga, ptasia grypa! i rysunek kury
  2022.12.06

  Wysoce zjadliwa grypa ptaków - rozporządzenie

  5 grudnia 2022 roku wojewoda kujawsko-pomorski Mikołaj Bogdanowicz wydał rozporządzenie w sprawie zarządzenia środków podejmowanych w związku z ryzykiem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie naszego województwa. Publikujemy treść rozporządzenia.

 • 5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - napis
  2022.12.05

  Życzenia dla wolontariuszy!

  5 grudnia przypada święto wszystkich osób, które bezinteresownie angażują się w inicjatywy na rzecz innych ludzi i otoczenia. To świetna okazja, by uświadomić społeczeństwu wysiłek, jaki wkładają organizacje pożytku publicznego w niesienie pomocy innym. Obchodzimy dziś Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

 • Napisy: Polska Strefa Inwestycji oraz Polska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  2022.12.05

  Ulga podatkowa - Polska Strefa Inwestycji

  Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. oferuje przedsiębiorcom działającym, bądź planującym rozpocząć działalność na terenie gminy, pomoc publiczną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego (PIT lub CIT) oraz kompleksową obsługę inwestycyjną. Sprawdź szczegóły. 

Stronicowanie