Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Napis "X Wojewódzki Przegląd Muzyczny King of the Stage"
  2022.03.29

  Wyśpiewali tytuł „Króla Sceny”

  Już dzisiąty raz w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie odbył się przegląd muzyczny „King of the Stage”. Wystąpiły zespoły oraz soliści ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Na przestrzeni lat konkurs z zasięgu regionalnego osiągnął rangę wojewódzkiego.

 • Flaga powiatu radziejowskiego
  2022.03.28

  XXIX Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego

  W środę, 30 marca o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie odbędzie się XXIX Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego VI kadencji. Przedstawiamy porządek środowych obrad.

 • Ludzie, stojący w kolejce w poczekalni ZUS
  2022.03.25

  Od kwietnia wracają dłuższe poniedziałki w ZUS

  Od 4 kwietnia sale obsługi klientów w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w poniedziałki znów będą otwarte do 18-tej. Wydłużone godziny pracy w poniedziałki dotyczą sal obsługi klientów w oddziałach, inspektoratach i biurach terenowych ZUS oraz w Punkcie Informacyjnym ZUS w Mogilnie.

 • „Mamy odwagę, by pokonywać granice”
  2022.03.23

  „Mamy odwagę, by pokonywać granice”

  Stowarzyszenie „Szkoła Sercem Wsi” w Pocierzynie w partnerstwie z Fundacją Moc Cudów realizowało w okresie od sierpnia 2021 do marca 2022 projekt pn. „Mamy odwagę, by pokonywać granice” współfinansowany ze środków Fundacji PZU. Przedstawiamy podsumowanie akcji.

 • Aparat fotograficzny marki Nikon
  2022.03.22

  Konkurs fotograficzny dla miłośników natury

  Wojewoda Kujawsko-Pomorski zaprasza miłośników przyrody i fotografii, którzy ukończyli 16 rok życia, do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego pn. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”. Zwieńczeniem konkursu będzie przyznanie cennych nagród rzeczowych.

 • Banknoty i monety w polskiej walucie
  2022.03.21

  Renta socjalna – korzystne zmiany dla dorabiających

  Od początku roku obowiązują nowe, korzystniejsze, przepisy dla dorabiających do renty socjalnej. Są teraz takie same jak w przypadku osób pobierających renty z tytułu niezdolności do pracy. 

 • Dzieci w kolorowych skarpetkach, siedzące na podłodze w kółku
  2022.03.21

  Światowy Dzień Zespołu Downa

  Corocznie od 2005 roku 21 dnia marca obchodzi się Światowy Dzień Zespołu Downa. Wyznaczona przez Europejskie Stowarzyszenie Zespołu Downa data nie jest przypadkowa, ponieważ nawiązuje do trisomii 21. Starosta radziejowski pragnie złożyć życzenia wszystkim osobom z dodatkowym chromosomem.

 • Grupowe zdjęcie wolontariuszy ze starostą Jarosławem Kołtuniakiem
  2022.03.18

  Podsumowanie projektu #Wygrać_Święta

  #Wygrać_Święta to projekt grantowy w ramach Inicjatyw HOPE. Wśród wolontariuszy znaleźli się m.in. Starostwo Powiatowe w Radziejowie, KP Policji w Radziejowie, KP Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie, rolnicy Danone i lokalne szkoły. Rozdanie nagród odbyło się 15 marca w naszym starostwie.

 • Logo Towarzystwa Miłośników Kujaw
  2022.03.17

  Regulamin IV Powiatowego Konkursu „Tradycja w moim domu”

  Towarzystwo Miłośników Kujaw już po raz czwarty organizuje Powiatowy Konkurs pn. "Tradycja w moim domu". Celem konkursu jest m.in. kultywowanie tradycji i dziedzictwa kulturowego swojej rodziny i regionu. Prace konkursowe należy dostarczyć do 2 maja 2022 roku do Izby Regionalnej.

 • Dwie dłonie w uścisku (niebieska i żółta)
  2022.03.16

  Pomoc dla uchodźców

  Wojewoda kujawsko-pomorski apeluje, aby mieszkańcy województwa, którzy mają możliwość, wolne mieszkania lub wolne przestrzenie i chcą przyjąć uchodźców pod swój dach, zgłosiły się do swojego urzędu miasta/gminy.

Stronicowanie