Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Dwóch chłopców, siedzących przy biurku, otwarta książka i globus
  2022.07.19

  Pierwsza transza pieniędzy z programu „Dobry Start” trafiła na konta

  W poniedziałek, 18 lipca ruszyły pierwsze wypłaty świadczenia 300 plus z programu „Dobry Start”. W pierwszej transzy na konta uprawnionych osób trafiło około 33,7 mln zł. Kolejne wypłaty będą sukcesywnie kierowane w najbliższych dniach.

 • Odznaka radziejowskiej komendy i herb powiatu radziejowskiego
  2022.07.15

  Święto Policji

  Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Radziejowie odbędą się oficjalne uroczystości związane ze Świętem Policji. Z tej okazji publikujemy życzenia starosty radziejowskiego dla wszystkich funkcjonariuszy i pracowników radziejowskiej komendy na czele z komendantem mł. insp. Tomaszem Pacholskim. 

 • Robotnik na rusztowaniu
  2022.07.13

  Firmy ubiegają się o dofinansowanie na poprawę bezpieczeństwa pracy

  8 lipca minął termin zgłaszania wniosków do konkursu o dofinansowanie projektów poprawiających bezpieczeństwo pracy. Do ZUS wpłynęło blisko 4 tys. wniosków. W województwie kujawsko-pomorskim o dofinansowanie stara się 217 przedsiębiorców. Do podziału jest 90 mln zł.

 • Logo Towarzystwa Miłośników Kujaw
  2022.07.07

  Oskar dla naszego TMK!

  W tegorocznej 47. edycji Nagrody im. Oskara Kolberga „Za zasługi dla kultury ludowej” radziejowskie Towarzystwo Miłośników Kujaw otrzymało wyróżnienie w kategorii instytucji i  organizacji zasłużonych w opiece i upowszechnianiu kultury ludowej.  Serdecznie gratulujemy!

 • Rada Powiatu Radziejowskiego VI kadencji
  2022.07.04

  Rada powiatu obradowała przed wakacjami

  W ostatnią środę czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie odbyła się XXXII Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego VI kadencji, której przewodniczyła Sylwia Kubiak. Przyjęto ślubowanie nowego radnego.

 • Kalkulator, polskie banknoty i monety
  2022.07.01

  Niskie podatki także dla emerytów i rencistów

  Ponad 3 mln emerytów i rencistów zyska na zmianach podatkowych, które wejdą w życie od 1 lipca. Przeciętna korzyść zyskujących ma wynieść rocznie około 726 zł.

 • Tablice rejestracyjne, dowód rejestracyjny i kluczyki do samochodu
  2022.07.01

  "Komunikacja" już przeniesiona!

  Informujemy, że od 4 lipca 2022 r. wydział komunikacji i transportu działa przy ul. Rolniczej 4c w Radziejowie (budynek po dawnym KRUS-ie). Publikujemy numery telefonów, które teraz będą obsługiwane przez „komunikację”.

 • Studenci w auli w biretach absolwenckich; w rogu flaga Ukrainy
  2022.06.30

  Egzaminy dla obywateli Ukrainy

  Informujemy, że Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy znalazła się na liście tymczasowych ośrodków egaminacyjnych, w których obywatele Ukrainy będą mogli aplikować w celu zdawania egzaminów i uzyskania w roku 2022 tytułu licencjata lub magistra. Szczegóły znajdują sie w załączonym piśmie od władz uczelni. 

 • Dwa koła ratunkowe i mężczyzna w czerwonych spodenkach
  2022.06.29

  Dzień Ratownika WOPR

  29 czerwca swoje święto obchodzą Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Z tej okazji starosta radziejowski chciałby złożyć im najserdeczniejsze życzenia satysfakcji ze służby na rzecz ratowania ludzkiego zdrowia i życia, a jednocześnie podziękowania za codzienny trud i poświęcenie.

 • Jarosław Kołtuniak i Tomasz Pacholski podczas podpisywania umowy
  2022.06.28

  Kolejny radiowóz dla naszej komendy

  Dziś, 28 czerwca 2022 r. starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak z Komendantem Powiatowym Policji w Radziejowie mł. insp. Tomaszem Pacholskim podpisali umowę o dofinansowanie radiowozu dla radziejowskiej komendy.

Stronicowanie