Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Kod wykonywanego zawodu w dokumentach zgłoszenia do ubezpieczeń
  2021.05.10

  Kod wykonywanego zawodu w dokumentach zgłoszenia do ubezpieczeń

  Od 16 maja zmienią się wzory formularzy zgłoszeniowych ZUS ZUA i ZUS ZZA. Na dokumencie zgłoszeniowym pojawi się dodatkowe pole do uzupełnienia z kodem wykonywanego zawodu. Od tej daty nie będzie można wykorzystywać dotychczasowych wzorów dokumentów zgłoszeniowych.

 • Wydłużony dodatkowy zasiłek opiekuńczy
  2021.05.10

  Wydłużony dodatkowy zasiłek opiekuńczy

  Rodzice mogą korzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego do 23 maja. Jest nowe rozporządzenie Rady Ministrów, które wydłuża okres korzystania ze świadczenia. Mogą z niego skorzystać ubezpieczeni rodzice dzieci do lat 8, jak i starszych z odpowiednim orzeczeniem oraz opiekunowie pełnoletnich osób niepełnosprawnych.

 • Bitwa Regionów - konkurs kulinarny
  2021.05.07

  "Bitwa Regionów" - konkurs kulinarny

  Rozpoczeło się przyjmowanie zgłoszeń do największego konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich – „Bitwy Regionów”. Po roku przerwy, spowodowanej pandemią, organizatorzy zapraszają do rywalizacji w nowej formule: jury będzie oceniać pomysł na potrawę regionalną oraz jej prezentację w formie krótkiego filmu wideo.

 • Mikrofon na statywie
  2021.05.06

  XXVII Festiwal Piosenki Francuskiej

  11 czerwca 2021 roku odbędzie się finał XXVII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka w Radziejowie. Jest on formą popularyzacji francuskiej piosenki, a także ma na celu przyczynić się do umocnienia przyjaźni między narodem francuskim i polskim.

 • Stypendia pomostowe
  2021.05.05

  Stypendia pomostowe

  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy informuje, że Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości ogłosiła XX edycję Programu Stypendiów Pomostowych. Program  skierowany jest do tegorocznych maturzystów, którzy zakwalifikują się na pierwszy rok stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich.

 • Punkt Szczepień Powszechnych otwarty
  2021.05.04

  Punkt Szczepień Powszechnych otwarty

  Dzisiaj – 4 maja 2021 roku – o 13:00 rozpoczął swoją działalność Punkt Szczepień Powszechnych w powiecie radziejowskim. Znajduje się on w hali Miejskiego Zespołu Szkół przy ulicy Szkolnej 28 w Radziejowie. Będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00.

 • Dzień Strażaka
  2021.05.04

  Bogu na chwałę, ludziom na ratunek

  Dziś dzień wspomnienia świętego Floriana i jednocześnie Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim, pełniącym tę służbę, dziękując im za wysiłek włożony w służbę Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

 • Witaj Maj, Trzeci Maj!
  2021.05.03

  Witaj Maj, Trzeci Maj!

  Święto Narodowe Trzeciego Maja należy do uroczyście obchodzonych polskich świąt. W tym roku, ze względu na panującą obecnie w kraju sytuację pandemiczną, po raz kolejny nie udało się zorganizować także szczególnie podniosłych radziejowskich obchodów 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. 

 • Po majówce można składać wnioski o wsparcie z Tarczy 9.0 
  2021.04.30

  Po majówce można składać wnioski o wsparcie z Tarczy 9.0 

  Zwolnienie z opłacania składek za marzec i kwiecień 2021 roku oraz możliwość nawet pięciokrotnego otrzymania świadczenia postojowego - zakłada najnowsza odsłona Tarczy antykryzysowej. Wnioski będzie można składać od 4 maja przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS.

 • Szczepienie w Radziejowie - najważniejsze informacje
  2021.04.29

  Szczepienie w Radziejowie - najważniejsze informacje

  Zaszczep się przeciw COVID-19 w powiatowym punkcie szczepień. Szczepienia wykonywane będą przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00 w Hali Sportowej MZS w Radziejowie (ul. Szkolna 28). Dla ułatwienia przygotowano też specjalne oznakowanie. Jak się zapisać? Jak dojechać? Zobacz mapkę.

Stronicowanie