Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Rysunek dwóch odciśniętych kolorowych dłoni
  2021.09.28

  Konkurs fotograficzny w ŚDS

  28 września nastąpiło rozstrzygnięcie IX Edycji Konkursu Fotografii Amatorskiej pn. „Pandemia z przymrużeniem oka”, organizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Radziejowie. W konkursie wzięły udział ośrodki z okolicznych miejscowości.

 • Czerwono-żółto-niebieska flaga z żółto-czerwonym herbem
  2021.09.23

  XXV Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego

  30 września 2021 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie o godz. 9:30 odbędzie się XXV Sesja Rady Powiatu w Radziejowie VI kadencji. Przedstawiamy porządek czwartkowych obrad.

 • Kobieta w okularach, siedząca przed komputerem i gryząca ołówek
  2021.09.23

  Renta rodzinna dla ucznia, maturzysty i studenta

  Maturzyści przyjęci na pierwszy rok studiów, którzy pobierają renty rodzinne, jeśli chcą otrzymać rentę także za wrzesień, powinni pamiętać, by dostarczyć do ZUS wniosek o dalszą wypłatę świadczenia i potwierdzenie przyjęcia na studia. Mają na to czas tylko do końca września. 

 • Nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie
  2021.09.22

  Nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie

  Informujemy, że 27 września 2021 roku nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie będzie udzielana telefonicznie w godzinach 7:30-11:30. Prosimy o kontakt pod numerem: 603 321 225.

 • Napis "Kujawy Pomorze" na czerwono-niebieskim tle
  2021.09.20

  Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za 2020 rok

  Informujemy o naborze wniosków do XXI edycji Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego dla autorów najbardziej wartościowych osiągnięć w 2020 roku. Zostaną one przyznane w kilkunastu kategoriach, ale można ją uzyskać również za całokształt działaności.

 • Zielone logo Inspekcji Transportu Drogowego na białym tle
  2021.09.13

  Krajowy Rejestr Elektroniczny Przedsiębiorców Transportu Drogowego

  Informujemy o możliwości skorzystania z elektronicznego formularza, poprzez który przedsiębiorcy oraz osoby zarządzające transportem mogą bezpłatnie sprawdzić swoje dane zawarte w Krajowym Rejestrze Elektronicznym Transportu Drogowego (KREPTD). Szczegóły w artykule.

 • Wniosek, informator, długopis i gadżety z logo ZUS
  2021.09.09

  Po świadczeniu rehabilitacyjnym możesz iść na rentę

  Po świadczeniu rehabilitacyjnym osoba, która nadal jest niezdolna do pracy, może ubiegać się o rentę z tytułu niezdolności do pracy. Podstawą do wydania decyzji w sprawie renty jest prawomocne orzeczenie lekarza orzecznika ZUS lub orzeczenie komisji lekarskiej ZUS.

 • Pieniądze w polskiej walucie, leżące na kalendarzu, za nimi legitymacja emeryta
  2021.09.08

  ZUS z urzędu przeliczy czerwcowe emerytury

  Problem czerwcowych emerytur został już rozwiązany. Prezydent podpisał ustawę, która wchodzi w życie 18 września 2021 r. ZUS z urzędu przeliczy na korzystniejszych zasadach czerwcowe emerytury, które przyznano w tym roku oraz renty rodzinne po członkach rodziny, którzy zmarli po 31 maja tego roku. 

 • Kolorowy obrazek, na którym znajdują się postacie w podeszłym wieku
  2021.09.07

  Aktywny i świadomy senior

  Informujemy, że ZTN w Brusach przy współpracy z Powiatem Radziejowskim wydało broszurę pt. "Aktywny i świadomy senior". Pismo to zawiera informacje, dotyczące m.in.: nieodpłatnej pomocy prawnej, praw pacjenta, pracy na emeryturze, przekazywania swojego majątku, a także metod oszustw.

 • Niebieskie logo Fundacji Dies Mei na białym tle
  2021.09.06

  Punkt pomocy ofiarom przestępstw

  Fundacja Dies Mei zorganizowała  w Radziejowie punkt pomocy ofiarom przestępstw. Znajduje się on przy ulicy Rolniczej 4c (budynek PCPR). Specjaliści świadczą tam pomoc prawną, psychologiczną, socjalną oraz mieszkaniową. Numer telefonu do osoby pierwszego kontaktu to 663 643 731.

   

Stronicowanie