maj 2021

Już jest nowy numer „Powiatowego ABC”!

Właśnie ukazał się majowy numer Gazety Powiatu Radziejowskiego „Powiatowe ABC”. W numerze znajdą Państwo m.in. rozmowę ze starostą Jarosławem Kołtuniakiem po połowie II kadencji jego urzędowania oraz najciekawsze informacje o wydarzeniach i przedsięwzięciach, mających miejsce w naszym powiecie.  

W maju, z okazji Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek, przypadającego 8 maja oraz Tygodnia Bibliotek, redakcja powiatowego miesięcznika przeprowadziła wywiad z dyrektorem Miejskiej i Publicznej Biblioteki Publicznej w Radziejowie – Danutą Wielgosz. Ponadto, w gazecie znaleźć można artykuły, dotyczące naszych szkół ponadpodstawowych i sukcesów uczniów.

Tradycyjnie, w gazecie na stronach „Wieści gminne” zamieszczone są najciekawsze informacje z poszczególnych jednostek samorządowych naszego powiatu. Oprócz tego, jak co miesiąc, w numerze znajdą Państwo aktualności z Komend Powiatowych Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji.

Na ostatniej stronie majowego miesięcznika opublikowany jest regulamin III edycji Powiatowego Konkursu Sztuki Nieprofesjonalnej, organizowanego przez Towarzystwo Miłośników Kujaw.

UWAGA: W artykule pt. „Bezpieczniej podczas wakacji” został podany zły numer telefonu, służący do rejestracji na szkolenie. Prosimy, by dzwonić pod numer z plakatu: 661718462. Za pomyłkę przepraszamy!

Elektroniczna wersja gazety dostępna jest w zakładce Kultura → Gazeta Powiatu Radziejowskiego "Powiatowe ABC".
Zachęcamy do lektury!

Gazety dostępne są we wszystkich urzędach gmin, znajdujących się na terenie powiatu radziejowskiego.

wstecz