Styczeń 2025

Podsumowanie akcji: „Zostań Mikołajem Dziecięcych Serc”

Pracownicy Starostwa Powiatowe w Radziejowie, na czele ze starostą radziejowskim Jarosławem Kołtuniakiem zorganizowali cudowną akcję charytatywną dla chorych dzieci  z Hospicjum „Nadzieja” w Toruniu. Przez niemal trzy tygodnie zbieraliśmy potrzebne środki higieniczne i pielęgnacyjne. W akcję włączyły się także jednostki organizacyjne powiatu. To była pierwsza nasza inicjatywna na rzecz tej fundacji, ale na pewno nie ostatnia. J 

W miniony wtorek, 31 grudnia zapakowany po brzegi samochód Hospicjum „Nadzieja” w Toruniu odjechał spod budynku naszego starostwa. Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami wcielili się w rolę Świętego Mikołaja i podarowali radość oraz nadzieję tym, którzy tego najbardziej potrzebowali. Wasza pomoc stała się nie tylko materialnym wsparciem, ale przede wszystkim dowodem na to, że świat jest pełen ludzi o wielkich sercach.

Dziekujemy: Środowiskowy Dom Samopomocy w Radziejowie, Dom Pomocy Społecznej Piotrków Kujawski, Powiatowe Cenrum Pomocy Rodzinie w Radziejowie, Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie, Zarząd Dróg w Radziejowie, Centrum Usług Wspólnych w Radziejowie. 

  

  • autor: Dominika Chmielewska
  • Starosta Jarosław Kołtuniak wręcza paczkę dla Hospicjum
  • Bagażnik samochodu wypełniony darami dla Hospicjum
  • Bagażnik samochodu wypełniony darami dla Hospicjum
  • Dary dla Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu
  • Dary dla Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu
  • Dary dla Hospicjum "Nadzieja" w Toruniu