lipiec 2021

„Motopowiat 2021”

We wtorek, 27 lipca nasz powiat odwiedził starosta grudziądzki Adam Olejnik. Spotkał się ze starostą Jarosławem Kołtuniakiem. Była to szczególna, ale nieoficjalna wizyta. Gość bowiem przyjechał do Radziejowa na motocyklu.

Starosta powiatu grudziądzkiego to zapalony motocyklista, który postanowił, że podczas swojego urlopu dotrze na motocyklu do każdego powiatu w województwie kujawsko-pomorskim. Opracował innowacyjny wakacyjny projekt pn. „Motopowiat 2021”. Akcja ma na celu promować powiaty, a przede wszystkim odkrywać miejsca, które są atrakcyjne turystycznie dla motocyklistów. Nie ulega wątpliwości, że powiat radziejowski również znalazł się na tej liście.

W Starostwie Powiatowym w Radziejowie spotkał się z przedstawicielami naszego samorządu: starostą Jarosławem Kołtuniakiem oraz skarbnik Urszulą Miętkiewicz, również zapaloną motocyklistką. Na koniec odwiedzin samorządowcy wykonali pamiątkowe zdjęcie, a starosta radziejowski życzył gościom dalszej bezpiecznej podróży. Po wizycie w naszym powiecie, na motocyklowej trasie starosty grudziądzkiego znalazł się - sąsiadujący z naszym - powiat aleksandrowski.

  • Starosta radziejowski z gośćmi
  • Starosta radziejowski i starosta grudziądzki

wstecz