czerwiec 2021

Historyczny sukces „Przemystki”

Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego w piłce siatkowej plażowej zostały rozegrane w Świeciu 17 czerwca br. Uczniowie ZSRCKU w Przemystce: Marcel Ignasiak, Maksymilian Wawrzyniak oraz Maciej Zarzycki zdobyli na nich złoty medal.

Po zwycięstwie w turnieju powiatowym, uczniowie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego reprezentowali szkołę w finałach wojewódzkich. Do rywalizacji stanęło 7 najlepszych par z kujawsko-pomorskiego: m.in. zawodnicy z Rypina, Janowca Wielkopolskiego, Grudziądza czy Świecia. Po dwóch zwycięstwach w rywalizacji grupowej nasi siatkarze awansowali do finału, w którym zmierzyli się z gospodarzami ze Świecia. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu wygrali w tie-breaku, zdobywając dzięki temu złote medale i zostając mistrzami województwa kujawsko-pomorskiego w piłce siatkowej plażowej.

Cieszymy się i jesteśmy dumni z tego, że mamy w powiecie takich utalentowanych sportowców. Życzymy kolejnych osiągnięć, które będą przynosiły satysfakcję, zmotywują do dalszego samorozwoju i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej. Dziękujemy Wam za wysiłek, wierzymy, że zaowocuje on w przyszłości i z powodzeniem zrealizujecie wszystkie postawione sobie cele. Wytrwałość i pasja do sportu to kombinacja cech, pomagająca odnieść sukces, podążajcie więc za swoimi zainteresowaniami, a rezultaty będą podążały za Wami. Gratulujemy i dziękujemy również opiekunowi mistrzowskiej drużyny – Krzysztofowi Cybulskiemu. Mamy nadzieję, że będzie on miał przyjemność w przyszłości poprowadzić do zwycięstwa kolejnych mistrzów z powiatu radziejowskiego.

  • Mistrzowie województwa kujawsko-pomorskiego w siatkówce...

wstecz