czerwiec 2021

Wspólne szkolenie ZUS i PFRON

Logo ZUS i PFRON17 czerwca w godz. 10-11.30 odbędzie się bezpłatne szkolenie online prowadzone przez ekspertów bydgoskiego i toruńskiego oddziału ZUS oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

W trakcie szkolenia eksperci wyjaśnią, dlaczego warto zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami, a także co zrobić, by uzyskać dofinansowanie wynagrodzenia dla pracownika z orzeczoną niepełnosprawnością. Podpowiedzą także, na jaką pomoc finansową może liczyć  niepełnosprawny, który prowadzi własną  działalność gospodarczą. Eksperci wyjaśnią także, czy osoby z niepełnosprawnością, które pobierają świadczenia emerytalno-rentowe mogą wykonywać pracę zarobkową.  

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu przyjmowane są do 14 czerwca pod adresem: mkucinska@pfron.org.pl (w zgłoszeniu należy podać swój numer kontaktowy oraz ilość osób deklarujących udział). - Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie do Państwa wysłany link do szkolenia, które odbędzie się za pośrednictwem platformy MS Teams - mówi Krystyna Michałek, rzecznik regionalny ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pracodawców, biura rachunkowe oraz osoby z niepełnosprawnościami prowadzącymi własną firmę.

  • autor: Krystyna Michałek regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

wstecz