styczeń 2021

KOMUNIKACJA - zmiany w obsłudze interesantów od dnia 6 listopada 2020 roku

Tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny

Procedury w Wydziale Komunikacji i Transportu, wprowadzone od dnia 6.11. 2020 r. do odwołania, w celu umożliwienia bezpiecznego realizowania niezbędnych spraw.

Od 6 listopada 2020 r. w Wydziale Komunikacji w Radziejowie działa nowy system kolejkowy
Wizyty umawiane są z dwudniowym wyprzedzeniem!
Rezerwacje internetowe uruchamiają się codziennie: od soboty do środy o godzinie 7:00.

Przyjmowane są osoby wcześniej umówione wyłącznie z kompletem dokumentów i wypełnionym wnioskiem [DOKUMENTY DO POBRANIA].

Aby zarezerwować wizytę przez Internet w Wydziale Komunikacji należy skorzystać z systemu kolejkowego: bezkolejki.eu/spradziejow . Następnie trzeba wybrać odpowiednią grupę spraw, a później zaznaczyć miesiąc, dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych danych i zapoznaniu się z regulaminem rezerwacji wizyt wybieramy przycisk "Rezerwuję". Po rezerwacji wyświetli się jej potwierdzenie.

Zanim zarezerwujesz termin, zapoznaj się z opisem procedury oraz z informacją o niezbędnych dokumentach wymaganych do załatwienia Twojej sprawy na stronie internetowej powiatu w zakładce Urząd → Rejestracja pojazdów.

Po wypełnieniu formularza i zatwierdzeniu wprowadzonych danych, wyświetli się potwierdzenie rezerwacji, które można wydrukować. W przypadku podania adresu e-mail i/lub numeru telefonu, po wcześniejszej akceptacji regulaminu, system wyśle potwierdzenie rezerwacji wizyty na wskazany adres – jeśli e-mail nie zostanie dostarczony, prosimy sprawdzić skrzynkę SPAM!

W wybranym dniu, co najmniej 5 minut przed umówioną wizytą, należy potwierdzić umówioną wizytę w biletomacie umieszczonym przy głównym wejściu do budynku starostwa, wpisując numer identyfikacyjny przydzielony w trakcie procesu rejestracji.

UWAGA!

Obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa.
Niepotwierdzenie wizyty przed zaplanowaną godziną powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.

Liczba osób ograniczona.

Zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdu zarejestrowanego na terytorium RP należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną – mailowo (komunikacja@radziejow.pl), przez platformę epuap.gov.pl lub za pomocą poczty tradycyjnej na adres tutejszego starostwa: ul. Kościuszki 17, 88-200 Radziejów.

  1. Informacje związane z rejestracją pojazdów: 54 285 3553 wew. 123 (pod tym numerem NIE są prowadzone zapisy!)
  2. Sprawy związane z wydaniem i wymianą praw jazdy, po wcześniejszym uzgodnieniu 54 285 3553, wew. 122.

drukuj (KOMUNIKACJA - zmiany w obsłudze interesantów od dnia 6 listopada 2020 roku)

wstecz