luty 2021

Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej w Radziejowie

Logo BIOTECMEDSzanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że w Radziejowie, przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej, ul. Szpitalna 3, powstało nowe Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej BIOTECMED, wpisane na listę Laboratoriów COVID, prowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów: lekarzy, diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów. Stosowana przez nas technika badawcza Real-Time PCR to najczulsza ze wszystkich metod biologii molekularnej, używana w diagnostyce mikrobiologicznej.

Laboratorium BIOTECMED wyposażone jest w wysokiej klasy specjalistyczny sprzęt, w tym ekstraktory LAB-AID 824s, które umożliwiają zautomatyzowaną, szybką i niezawodną izolację oraz otrzymanie wysokiej jakości RNA, pozwalające na znaczne skrócenie czasu wykonania analizy. Zastosowanie innowacyjnych systemów oraz wysoka wydajność sprzętu zapewnia nam możliwość przebadania do 500 próbek w ciągu doby.

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania testów w kierunku wirusa SARS-CoV-2 zarówno dla pacjentów prywatnych, jak również dla pacjentów ze skierowaniem z NFZ. Wyniki udostępniane są na platformie EWP 3.0 oraz na eLaborat (dostęp dla pacjenta prywatnego) w ciagu 12 h w wybranym języku: polskim, angielskim lub niemieckim.                                                                                                                                      
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

drukuj (Laboratorium Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej w Radziejowie)

  • autor: BIOTECMED Pracownia Biologii Molekularnej i Diagnostyki Mikrobiologicznej

wstecz