grudzień 2022

Nowy radiowóz dla radziejowskich policjantów

Wczoraj w radziejowskiej komendzie Policji odbyło się przekazanie nowego radiowozu marki Kia. W uroczystości udział wzięli m.in. starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak oraz komendant powiatowy mł. insp. Tomasz Pacholski.

Mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców powiatu radziejowskiego, Starostwo Powiatowe w Radziejowie regularnie wspiera powiatową komendę. Tym razem współpraca zaowocowała nowym radiowozem. Powiat przy jednoczesnym współdziałaniu z gminą w Osięcinach i w Topólce dofinansował zakup samochodu, który wpłynie nie tylko na poprawę bezpieczeństwa na drogach, ale przyczyni się do zwiększenia komfortu pracy mundurowych.

W oficjalnym przekazaniu radiowozu uczestniczyli również: Ryszard Błaszczyk (Przewodniczący Rady Gminy w Osięcinach), zastępca wójta z Osięcin Marek Roszak oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Radziejowie podinsp. Arkadiusz Rynkowski. Samochód przed pierwszym patrolem poświęcił kapelan radziejowskich mundurowych ks. Ireneusz Mrowicki. Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie serdecznie podziękował władzom powiatu oraz samorządom, które pomimo trudności i własnych potrzeb od lat wspierają radziejowskich policjantów.

  • Nowy radiowóz dla radziejowskich policjantów
  • Sponsorzy nowego samochodu, komendant i ksiądz
  • Ksiądz święci samochód
  • Zawartość bagażnika nowego radiowozu
  • Nowy radiowóz dla radziejowskich policjantów

wstecz