Aktualności 2021

Szczepienie w Radziejowie - najważniejsze informacje

Zaszczep się przeciw COVID-19 w powiatowym punkcie szczepień. Jak się zapisać? Jak dojechać?

Szczepienia wykonywane będą przez pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-18:00 w Hali Sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Radziejowie (ul. Szkolna 28). Dla ułatwienia dojścia na miejsce, przygotowano też specjalne oznakowanie.

Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonuje w ramach Narodowego Programu Szczepień, a jego organizatorem jest Powiat Radziejowski. Szczepienia będą wykonywane przez personel Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Jak się zapisać na szczepienie?
Wszystkie osoby, które są uprawione i chętne, mogą zarejestrować się na szczepienie w nowym punkcie dzwoniąc pod nr telefonu 989 lub wchodząc na specjalną stronę Narodowego Programu Szczepień.

Rejestracja na szczepienie możliwa jest również pod numerem telefonu: 54 285 6272.
Przed szczepieniem należy wypełnić Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego – do pobrania pod artykułem bądź na miejscu szczepienia.

Zasady reżimu sanitarnegoJak funkcjonuje punkt szczepień?
Szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnych będą wykonywane od poniedziałku do piątku, przez 5h dziennie. Przygotowano w nim 1 stanowisko kwalifikacyjne i 4 stanowiska przeznaczone do szczepień oraz 1 stanowisko wyposażone w sprzęt reanimacyjny. Punkt obsługiwać będzie personel Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie.

Bądźmy odpowiedzialni – dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych. Ze względów bezpieczeństwa i komfortu pacjentów, prosimy nie przychodzić na szczepienie wcześniej niż przed wyznaczoną godziną. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust maseczką oraz zachowywaniu dystansu fizycznego.

Jak dotrzeć do Punktu Szczepień Powszechnych?
Osoby, które zdecydują się dotrzeć na szczepienia samochodem, prosimy o korzystanie z parkingu przy Miejskim Zespole Szkół w Radziejowie. Jest to szczególnie ważne, ponieważ parking przy ul. Szkolnej 28 oraz wewnątrz obiektu ma ograniczoną liczbę miejsc.

 

Jak dojechać?

Mapa punktu szczepień

Pytania, dotyczące funkcjonowania punktu, można kierować do Koordynatora punktu szczepień - Małgorzaty Chłodzińskiej - pod numerem telefonu: 606 817 034, czynny w godzinach 8:00 – 18:00.

wstecz