Aktualności 2021

Nowe boisko przy „Łokietku”

W piątek, 23 kwietnia 2021 roku nastąpił odbiór techniczny wielofunkcyjnego boiska przy Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka w Radziejowie. W wydarzeniu uczestniczył starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak.

Nowy obiekt umożliwia grę w piłkę nożną, ręczną, siatkową, koszykówkę oraz tenisa ziemnego. Nawierzchnia boiska wykonana jest z poliuretanu. Uczniowie i absolwenci szkoły z niecierpliwością czekali na oddanie kompleksu do użytku. Już tego samego dnia o godzinie 19.00 odbył się pierwszy trening piłkarzy ręcznych pod opieką trenera Leszka Grabowskiego. 

Młodzież, rada rodziców oraz dyrekcja i grono pedagogiczne dziękują organowi prowadzącemu za tę ważną inwestycję. Aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w rozwoju młodego człowieka. To szkoła jest miejscem, w którym kształtuje on swoje zainteresowania, odkrywa talenty i rozwija pasje, w tym także sportowe.

Oprócz starosty w przekazaniu uczestniczyli: wykonawca Rajmund Zalewski, inspektor nadzoru Wojciech Dzierżawski, właściciel firmy instalującej oświetlenie Gabriel Nowak oraz dyrektor szkoły Grzegorz Sobczak. 

Więcej zdjęć na stronie internetowej szkoły.

  • G. Nowak, R. Zalewski, W. Dzierżawski, J. Kołtuniak, G...
  • Uczniowie, grający w piłkę na boisku
  • Uczniowie, grający w piłkę na boisku

wstecz