Zobacz wszystkie aktualności

Zobacz wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie
  2021.05.31

  Nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie

  31 maja (poniedziałek) nieodpłatna pomoc prawna w Radziejowie od 7:30 do 11:30 będzie udzielana telefonicznie pod numerem: 608 749 512.

 • 29 maja - Dzień Działacza i Animatora Kultury
  2021.05.29

  Misja kulturalna

  29 maja to Dzień Działacza i Animatora Kultury. Jest to święto osób, które swoim zaangażowaniem i pracą upiększają codzienne życie, promując tradycję i kulturę regionu. Praca w kulturze jest swego rodzaju służbą, która wymaga ogromnego wkładu pracy i poświęcenia.

 • Logo Narodowego Instytutu Dziedzictwa
  2021.05.28

  Gminna opieka nad zabytkami

  Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pod nazwą „Samorząd dla Dziedzictwa”. Konkurs jest adresowany do samorządów gminnych, które mogą wykazać się modelowym opracowaniem, wdrażaniem i realizacją gminnego programu opieki nad zabytkami. 

 • Dziewczynka, wycinająca kształty z papieru
  2021.05.28

  Kolejne dwa tygodnie dodatkowego zasiłku

  Dodatkowy zasiłek opiekuńczy został wydłużony do 6 czerwca. Można z niego skorzystać m.in. w przypadku nagłego zamknięcia lub ograniczonego funkcjonowania placówek oświatowych, zapewniających opiekę dziecku lub dorosłej osobie niepełnosprawnej.

 • Pióro, piszące w zeszycie
  2021.05.27

  Konkurs ortograficzny

  10 czerwca 2021 roku o godz. 10:00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Łokietka w Radziejowie odbędzie się III Powiatowy Konkurs Ortograficzny o pióro Starosty Radziejowskiego. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych powiatu radziejowskiego.

 • 31 lat samorządności w Polsce
  2021.05.27

  31 lat samorządności w Polsce

  27 maja, w rocznicę w pełni demokratycznych wyborów samorządowych roku 1990, obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego. W tym roku przypada 31. rocznica tego wydarzenia. Z tej okazji starosta Jarosław Kołtuniak składa podziękowania wszystkim, którzy współtworzyli i współtworzą naszą małą ojczyznę.

 • Terminal i karta kredytowa
  2021.05.27

  Emerytura na konto. Naprawdę warto!

  Ubankowienie Polaków systematycznie rośnie. Dziś już 75 proc. emerytów i rencistów otrzymuje świadczenia na konto. Osobiste konto w banku gwarantuje stały i szybki dostęp do swoich pieniędzy, którymi można wygodnie dysponować, nie narażając się na kradzież, oszustwa czy inne niebezpieczeństwa.

 • Baner IAS
  2021.05.26

  Rejestracja w systemie e-TOLL

  Ministerstwo Finansów uruchamia rejestrację w systemie e-TOLL oraz Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta. Rejestracja jest krótkim i intuicyjnym procesem, który będzie można przeprowadzić całkowicie online. Kolejnym etapem wdrożenia systemu, będzie uruchomienie w czerwcu br. poboru opłat w systemie e-TOLL.

 • Kosz fioletowych lilaków
  2021.05.26

  Dzień Matki

  Dzisiaj, 26 maja obchodzony jest w Polsce Dzień Matki. Święto to ma na celu okazanie naszym matkom szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie. Starosta Jarosław Kołtuniak pragnie złożyć wszystkim mamom serdeczne życzenia.

 • Będzie nowy radiowóz dla radziejowskiej komendy
  2021.05.25

  Będzie nowy radiowóz dla radziejowskiej komendy

  Starosta radziejowski Jarosław Kołtuniak wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Radziejowie mł. insp. Tomaszem Pacholskim podpisali porozumienie o przeznaczeniu przez starostwo 35 tysięcy złotych na nowe auto dla funkcjonariuszy. Przyczyni się to do wzrostu bezpieczeństwa mieszkańców powiatu radziejowskiego.

Stronicowanie