Powiat Radziejowski

Data

16.12.2019

Imieniny

Zdzisława, Adelajdy, Albiny

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Wspieraj lokalnie - program do rozliczeń PIT
Lokalna Grupa Działania
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Aktualności / 2019 ROK /

BIP

Treść

» WIEMY BO CHCEMY - cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego


WIEMY BO CHCEMY -

cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji

pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego

 

KONKURSY FIO – EDYCJA 2020:       

06 grudzień 2019 r. - Radziejów

 

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z organizatorem - Stowarzyszeniem CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza przedstawicieli NGO z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego na kolejne spotkanie  cyklu szkoleniowo-doradczego dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego pn. „WIEMY BO CHCEMY” ,  które odbędzie się 06 grudnia 2019 roku w Radziejowie Kujawskim  – w budynku Starostwa Powiatowego przy ulicy Kościuszki 17.

Wielkimi już krokami zbliża się nowy rok i nowe wyzwania dla przedstawicieli trzeciego sektora. Końcówka roku, to nie tylko czas rozliczeń, podsumowań i analiz tego co już za nami – to również czas na przemyślenia, co chcemy osiągnąć w nowym roku i do jakich wyzwań jesteśmy gotowi. I problem najistotniejszy – gdzie i jak szukać wsparcia.

Nasze dotychczasowe spotkania, w trakcie których pogłębialiśmy naszą wiedzę na temat pisania wniosków projektowych, logiki projektowej, prawnych aspektów funkcjonowania naszych organizacji, problemów z RODO, finansami i księgowością z pewnością nam pomogą w naszych dalszych działaniach w nowym roku, czego wszystkim lokalnym aktywistom  serdecznie życzymy. Lecz to jeszcze nie wszystko, co chcielibyśmy zaproponować uczestnikom naszych spotkań. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcemy – w ramach cyklu „WIEMY BO CHCEMY” zaprosić na spotkanie z przedstawicielem Biura Funduszu Inicjatyw Obywatelskich z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Spotkanie dotyczyć będzie właśnie rozpoczynających się i już trwających naborów wniosków w konkursach FIO. Z najbardziej wiarygodnego więc źródła informacji dowiemy się o założeniach regulaminów konkursowych FIO, o terminach naborów, warunkach oceny wniosków i przede wszystkim – zadawać nurtujące nas pytania, na które odpowiedź na pewno usłyszymy i będzie ona rzetelna i dokładna.

Na spotkanie zapraszamy tym razem w piątek, 6 grudnia 2019 roku do budynku Starostwa Powiatowego w Radziejowie Kujawskim, przy ulicy Kościuszki 17, w sali konferencyjnej na I piętrze. Początek spotkania o 12.00, a samo spotkanie potrwa około 2 godzin.

Spotkanie organizowane jest w ramach zadania publicznego „WIEMY BO CHCEMY – cykl spotkań szkoleniowo-doradczych dla organizacji pozarządowych z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego”, realizowanego na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Zadanie obejmuje cykl szkoleń, konsultacji i poradnictwa dla środowiska NGO z obszaru naszego województwa. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

 

Miejsce spotkania: Starostwo Powiatowe w Radziejowie Kujawskim, przy ulicy Kościuszki 17, I piętro

Termin: 06 grudzień 2019 roku, w godzinach: 12.00 – 14.00

 

Adresaci spotkania: członkowie i przedstawiciele organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, lokalni aktywiści, przedstawiciele JST – z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Spotkanie prowadzić będzie przedstawiciel Biura FIO z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wypełnienie i przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres: chwytajdzien@protonmail.com, 04 grudnia 2019 roku. Kontakt: tel.: 693 518 219, e-mail: chwytajdzien@protonmail.com

 

Do pobrania: formularz zgłoszeniowy

 

Projekt finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

  • autor: Stowarzyszenie Chwytaj Dzień, data: 2019-12-02

wstecz

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka