Powiat Radziejowski

Data

12.08.2020

Imieniny

Lecha, Euzebii, Hilarii

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Wspieraj lokalnie - program do rozliczeń PIT
Lokalna Grupa Działania
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Aktualności / 2019 ROK /

BIP

Treść

» Nowy dyrektor SPZOZ w Radziejowie

25 listopada 2019 r. odbyło się uroczyste powołanie nowego dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radziejowie. Zarząd Powiatu w Radziejowie powołał na to stanowisko Pana Sebastiana Jankiewicza. Nowy dyrektor wybierany był w drodze konkursu ogłoszonego uchwałą nr 75/2019 Zarządu Powiatu w Radziejowie z dnia 2 października br. Konkurs przeprowadziła Komisja Konkursowa powołana Uchwałą Nr X/80/2019 Rady Powiatu Radziejowskiego z dnia 18 września br.

Pan Sebastian Jankiewicz urodził się 1989 r. i pochodzi z Kruszwicy, gdzie ukończył Liceum Ogólnokształcące, a następnie Studium Medyczne w Inowrocławiu. Studiował zdrowie publiczne w Bydgoskiej Szkole Wyższej oraz ratownictwo ogólne i pielęgniarstwo ogólne w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzyniu. Z doświadczenia zawodowego nowego dyrektora można wymienić koordynowanie Ratownictwem Medycznym Garnizonu w Bydgoszczy oraz koordynowanie Ratownictwem Medycznym Izby Przyjęć w radziejowskim szpitalu.

Uroczystego wręczenia powołania panu Sebastianowi Jankiewiczowi dokonał Starosta Powiatu Jarosław Kołtuniak, życząc sukcesów zawodowych na nowym stanowisku.

  • autor: Monika Czyżewska, data: 2019-11-27
  • data: 2019-11-27

wstecz

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka

baner toplayer
Dzień Wolny 14_08