Powiat Radziejowski

Data

17.11.2019

Imieniny

Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Wspieraj lokalnie - program do rozliczeń PIT
Lokalna Grupa Działania
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Aktualności / 2019 ROK /

BIP

Treść

» XXIX Olimpiada Wiedzy Rolniczej

W dniu 7 listopada 2019 r. odbyły się powiatowe eliminacje XXIX Olimpiady Wiedzy Rolniczej organizowanej przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.  Eliminacje te nadzorował Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Radziejowie pod kierownictwem pani Urszuli Nowakowskiej.

W olimpiadzie mogli wziąć udział właściciele gospodarstw rolnych oraz osoby gospodarujące z rodzicami, posiadający grunty rolne na terenie powiatu radziejowskiego w wieku od 18 do 40 lat. Mogli startować rolnicy prowadzący własną, dodatkową działalność w ramach gospodarstwa. Nie mogły natomiast uczestniczyć w olimpiadzie osoby pracujące dodatkowo poza gospodarstwem oraz uczniowie szkół i uczelni dziennych. Uczestnicy pisali test wiedzy z zakresu rolnictwa. Na podstawie oceny zgodnej z regulaminem, komisja konkursowa w składzie: Bogdan Depta, Stanisław Strzelecki i Łukasz Pawłowski wyłoniła laureatów: I miejsce- Przemysław Wichliński, II miejsce-Jakub Mielcarek, III miejsce-Tomasz Małecki. Laureat będzie reprezentował powiat radziejowski w finale wojewódzkim, który będzie miał miejsce 21 listopada br. w Przysieku.

Uczestnicy powiatowych eliminacji olimpiady otrzymali nagrody ufundowane przez wielu sponsorów m.in. Zarząd Powiatu Radziejowskiego, które wręczał Wicestarosta Powiatu Radziejowskiego Grzegorz Piasecki.
 

  • autor: Monika Czyżewska, data: 2019-11-07

wstecz

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka