Powiat Radziejowski

Data

22.09.2019

Imieniny

Joachima, Maurycego, Darii

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Wspieraj lokalnie - program do rozliczeń PIT
Lokalna Grupa Działania
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Aktualności / 2019 ROK /

BIP

Treść

» Konkurs powiatowy VIII Wojewódzkiej Olimpiady Obrony Cywilnej – 2019

 

 

Uznając krzewienie wiedzy o ochronie ludności za ważny element wychowania młodzieży, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Radziejowie 10 maja 2019r. odbył się konkurs powiatowy VIII Wojewódzkiej Olimpiady Obrony Cywilnej – 2019, skierowany  do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu.

        Wzięli w nim udział: Weronika Rzadkowolska i Mateusz Szyper z Zespołu Szkół i Placówek w Radziejowie, Katarzyna Kurkiewicz  i Bartosz Jastrzębski z Zespołu Szkół RCKU w Przemystce oraz Sebastian Chmielewski i Wiktoria Sobucka z Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie.

         Po sprawdzeniu prac pisemnych i zadań praktycznych  komisja konkursowa, pod przewodnictwem Pana Jarosława Stokwisza z KP PSP  w Radziejowie wyłoniła dwóch uczniów z największą ilością punktów (jednocześnie reprezentanci powiatu radziejowskiego w konkursie wojewódzkim).

        Są to: Sebastian Chmielewski – I miejsce, Mateusz Szyper – II miejsce. Pozostali uczniowie zajęli odpowiednio miejsca: Wiktoria Sobucka– III miejsce, Weronika Rzadkowolska – IV miejsce, Bartosz Jastrzębski – V miejsce i Katarzyna Kurkiewicz – VI  miejsce.

        Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali nagrody rzeczowe a pamiątkowe dyplomy wręczył Pan Grzegorz Piasecki, Wicestarosta Powiatu Radziejowskiego.

  • autor: tekst: Jadwiga Marcinkowska, data: 2019-05-10
  • autor: fot: Katarzyna Nowak

wstecz

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka