lipiec 2021

Bilet na basen za 2 zł

We wtorek, 6 lipca starosta powiatu radziejowskiego Jarosław Kołtuniak wraz z wójtem gminy Wierzbinek Pawłem Szczepankiewiczem podpisali umowę, dotyczącą udostępnienia w dużo niższej cenie basenów krytej pływalni w Radziejowie dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie gminy Wierzbinek. 

Porozumienie gwarantuje wejście na basen osobom w wieku od 3-21 lat w cenie 2 zł za bilet. Usługa będzie realizowana w okresie wakacyjnym – od dnia podpisania umowy do 31 sierpnia 2021 roku. Uprawnia ona do jednorazowego dziennego, trwającego 60 minut, pobytu w krytej pływalni. Za każdą minutę przekroczonego czasu kasjer dolicza 20 gr. By skorzystać z przysługującej zniżki należy okazać legitymację uczniowską, studencką, bądź inny dokument, potwierdzający tożsamość.

To już kolejna umowa, dzięki której dzieci i młodzież z różnych gmin mogą korzystać z Krytej Pływalni „Plusk” taniej niż zwykle. Do tej pory taką możliwość miały osoby, mieszkające na terenie gmin: Radziejów, Topólka, Dobre, Osięciny, Dąbrowa Biskupia, Bądkowo, Boniewo, Zakrzewo, Bytoń, Kruszwica, Skulsk miasta Radziejów oraz miasta i gminy Piotrków Kujawski. 

Informacje o pływalni znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce Turystyka → Atrakcje turystyczne.

 

  • od lewej: Jarosław Kołtuniak, Paweł Szczepankiewicz

wstecz