Powiat Radziejowski

Data

15.08.2018

Imieniny

Marii, Napoleona, Stelii

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Lokalna Grupa Działania
RUTW
SRPR
ŚDS
ZAZ

Nawigacja

Aktualności / 2018 ROK /

BIP

Treść

» „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI”

MCK OHP REALIZUJE PROJEKT DLA MŁODZIEŻY.

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Radziejowie realizuje projekt „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach alokacji dla Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych.. Młodzież uczestnicząca w projekcie dostaje szansę podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, która ma na celu poprawę ich sytuacji na rynku pracy. Do tej pory uczestnicy projektu skorzystali z indywidualnych i grupowych zajęć z doradcą zawodowym i psychologiem, indywidualne pośrednictwo pracy, warsztaty przygotowujące do usamodzielnienia się, kurs języka angielskiego, kurs z zakresu obsługi programów komputerowych,  kurs prawa jazdy kat. B.

Ważnym etapem realizacji projektu są kursy zawodowe, które właśnie się rozpoczynają. Radziejowscy beneficjenci będą kształcić się w zawodach: kelner-barman, podstawy księgowości z elementami pracownika biurowego, magazynier z obsługą wózków jezdniowych, spawacz metodą MAG i TIG. Podczas kursów zawodowych młodzież zdobędzie wiedzę teoretyczną i praktyczną z wybranego zawodu. Umiejętności te będą mogli wykorzystywać podczas odbywania 3 miesięcznego stażu zawodowego.

Pracodawcy, którzy są zainteresowani przyjęciem uczestników projektu „Od szkolenia do zatrudnienia-YEI” na staż na stanowisko ww. zawodach proszeni są o kontakt z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP ul. Kościuszki 58 Radziejów tel.54 285 41 71

  • autor: Monika Czyżewska, data: 2018-04-12

wstecz

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka