Powiat Radziejowski

Data

30.03.2017

Imieniny

Amelii, Anieli, Amadeusza

Wyszukiwarka

Opcje wyszukiwania     

Odnośniki

Banery

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zobacz mapę powiatu
Związek Powiatów Polskich
Aplikacja Poznajcie Kujawy
Lokalna Grupa Działania
RUTW
SRPR
ŚDS
ZAZ

Treść

Aktualności

XXII Sesja Rady Powiatu Radziejowskiego
data: 2017.03.23
Dnia 30 marca 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się XXII sesja Rady Powiatu w Radziejowie V kadencji w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Radziejowie.

» Drodzy internauci!

Witamy w Powiecie Radziejowskim!

Nową formułę naszej strony internetowej można niewątpliwie potraktować jako przewodnik po instytucjach, jednostkach organizacyjnych, ale też znajdą tu Państwo zagadnienia dotyczące historii naszego regionu, kultury, turystyki, edukacji.
W skład Powiatu wchodzi 7 prężnie rozwijających się jednostek administracyjnych: miasto Radziejów, miasto i gmina Piotrków Kujawski oraz 5 gmin wiejskich: Bytoń, Dobre, Osięciny, Radziejów i Topólka.

Atutami naszego Powiatu są zabytki do których można zaliczyć liczne zespoły pałacowo-parkowe. Ponadto czysta przyroda, jeziora i lasy wokół których rozciągają się malownicze tereny sprzyjają wypoczynkowi w naszym regionie.

Powiat Radziejowski to również doskonały partner do organizowania działalności gospodarczej i inwestycyjnej. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z partnerami krajowymi jak i zagranicznymi. Obecnie opracowywana jest strategia obszaru rozwoju społeczno - gospodarczego Powiatu Radziejowskiego na lata 2014 - 2020.
Efektywnie pozyskujemy środki finansowe z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

 

2017.03.22
STACJA DIALIZ „Dialmedica” w Radziejowie
STACJA DIALIZ „Dialmedica” w Radziejowie

Przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Radziejowie funkcjonuje STACJA DIALIZ „Dialmedica” (posiadająca kontakt z NFZ) oraz PORADNIA NEFROLOGICZNA (bez kontraktu z NFZ).

Adres: Szpitalna 3F, 88-200 Radziejów

Telefon: 54 234 29 30

Godziny otwarcia: 7.00 – 17.30

2017.03.22

W dniu 30.03.2017 w godz. 8.00-13.00 nastąpią przerwy w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej SZOSTKA B

2017.03.17
Bieg Hrabiego Skarbka
Bieg Hrabiego Skarbka

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich miłośników biegania do Osięcin na "Bieg Hrabiego Skarbka", który odbędzie się 21 maja br. Impreza jest jedną z wielu atrakcji obchodów Dni Osięcin. Na biegaczy czeka trasa o długości 10 kilometrów, okolicznościowe medale, pamiątkowe upominki, puchary w wielu kategoriach, a przede wszystkim znakomita zabawa.
Więcej informacji na facebook.com/biegosieciny.
Elektroniczne zapisy na www.sts-timing.pl

Serdecznie zapraszają Samorząd Gminy Osięciny, Gminny Ośrodek Kultury, Sołtys Sołectwa Osięciny

2017.03.17
Informacja!

Nieodpłatna pomoc prawna w Starostwie Powiatowym Radziejowie przy ul. Kościuszki 58 udzielana będzie  21 marca 2017 r. (wtorek) w godzinach 9.00 – 13.00

Archiwum wiadomości »

Gminy powiatu

Gmina Bytoń
Gmina Dobre
Gmina Osięciny
Gmina Radziejów
Gmina Topólka
Gmina Piotrków Kujawski
Miasto Radziejów
Województwo Kujawsko-Pomorskie

Stopka